24 Kasım 2011 Perşembe

Eren holding '' occaison online'' Bilen bilir Eren senede iki kez outletini açar ve burada bünyesinde olan ürünleri satışa sunar. Ben erende çalışmaya başlamadan önce outlet'e hiç gelememiştim. Ama arkadaşlarım gider anlatırdı, şöyle kalabalık , böyle şeyler aldım.O zamanlar marka takıntım yoktu sanırım , yoksa mümkün değil kaçırmazdım :)

Çalışmaya başladıktan bir kaç ay sonra açıldı outlet aman tanrım, inanılmaz, insanlar almıyor yarışıyor ve savaşıyor. Su gibi para gidiyor. Bende lacoste çalıstığım için attılar beni kasa ya , ama post makinesi filan anlamıyorum yani. Bide alışveriş yapanlar bir terbiyesiz anlatamam. Sanki gucci nin mağazasına gelmiş de bütün mağazayı alacak havalar, tavırlar. Bende hiç gelemem paranın üstünlük sağlamasına, neyse bir kaç tartışmadan sonra ucuz kurtuldum. O insanların bir şeyler alabilmek için düştükleri durumları düşününce gülümsüyorum. Hatta kendime de gülüyorum.Çünkü bende o tarihten beri bir savaşçıyım artık :)

Neyse asıl bunları anlatmamın sebebi occaison'un artık bir İnternet sitesi var. Bana e-maili gelince Allah burberry de vardır diye heyecanlandım ancak boş hayaller bunlar.

''www.occaison.com.tr'' adresinde bir çok ürünü indirimli alabilirsiniz. Hele ki benim gibi Lacoste takıntınız var ise :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder